Blog,  News

PERGOLA

Tworzymy niesamowicie luksusowe przestrzenie zewnętrzne, odpowiednie na każdą porę roku. Nasze pergole to unikalna koncepcja zrewolucjonizowanych rozwiązań outdoorowych, wykorzystująca dynamiczne wzornictwo i walory stylistyczne. Pergole o czystym designie, które przełamują granice między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, tworząc nowe środowiska, którymi możesz się cieszyć przez cały rok. Pergole, które wytrzymują próbę czasu.

Specjalnie dostosowaliśmy nasze produkty zewnętrzne do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Tworząc projekt bierzemy pod uwagę Wasz styl życia. Teraz bardziej niż kiedykolwiek korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu stało się dla wielu z nas ważne. Pergola to przedłużenie Twojego domu. Usiądź, odpręż się i zrelaksuj. Inspiruje nas piękno, doskonałość i innowacyjne projekty, które zmieniają sposób, w jaki żyjemy. Wszystkie nasze produkty są tworzone na zamówienie, aby zaspokoić Twoje aspiracje.

Projektując systemy pergoli, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązania i dostosować je do Twoich wymagań. Funkcjonalność systemów bocznych, instalowanych do pergoli i niezwykła estetyka linii ożywiają przestrzeń zewnętrzną, doskonale wtapiając się w naturalny krajobraz. Dzięki narzędziom automatyki domowej wykorzystującym system Somfy możesz oczekiwać, że Twój ukończony projekt będzie wiedział, jak zabezpieczyć Cię przed upalną pogodą, a także będzie w stanie automatycznie chronić Twój taras w chłodniejsze pory roku.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów od zaciemnień i ciesz się najwyższej jakości wykończeniem wykonanym przez nasz wewnętrzny zespół montażowy.