Blog

ROLETA SCREEN

Roleta zewnętrzna – to nie tylko aluminiowa roleta z wielką kasetą (zwaną też czasem puszką lub skrzynią), która robi nam egipskie ciemności w domu, powodując, że kwiaty umierają z braku światła, a psy zaczynają wyć do księżyca (z naszych doświadczeń wynika, że koty nie wyją, ale też dostają kota 😉). Nie tylko zwierzęta i rośliny źle reagują na brak światła. Rodzice małych dzieci kładąc je spać chcą mieć w ich sypialni możliwość całkowitego odcięcia się od światła, jednak gdy nasz skarb już zaśnie, nie chcemy siedzieć w ciemni fotograficznej. Chcemy normalnie funkcjonować, bez konieczności zapalania sztucznego światła. W weekendy zapraszając gości na obiad nie chcemy zamknąć się w puszce aby nie dopuścić do nagrzania się jadalni lub salonu.
 
Rolety zewnętrzne weszły na nowy poziom. Po dużej metamorfozie stały się delikatnymi roletkami, które z wdziękiem zasłaniają Twoje okna, dając Ci przyjemny chłód jednocześnie wpuszczając lekko rozproszone światło. Zgrabne kasety wkomponują się w bryłę budynku, nie zaburzając jego stylistyki. Odporna na warunki atmosferyczne tkanina zatrzymuje do 93%, oraz przepuszcza jedynie 2% szkodliwego promieniowania UV, dając jednocześnie światło, przy którym możemy normalnie funkcjonować. Rolety screen chronią nas przed upałem, jednocześnie otwierając widok na świat i dając przestrzeń, której potrzebujemy!
 
Możliwość zastosowania prowadzenia bocznego w postaci żyłek, standardowych prowadnic, lub prowadnic z zamkiem ZIP powoduje, że rolety screen możemy zamontować niemalże wszędzie. Zamek ZIP zapewnia dodatkowo szczelność i funkcję moskitiery. Możliwość wyboru sterowania, pomiędzy ręcznym, elektrycznym, lub solarnym pozwala na dopasowanie rolet do naszych potrzeb.
 
Chcesz wycenić swoje nowe rolety screen?
Zapraszamy do kontaktu!