Blog

ROLETA SCREEN

Rolety screen zip – materiałowe zewnętrzne rolety przepuszczające światło i zapewniające widok na zewnątrz. Innowacyjny produkt, którego potrzebujesz.

Roleta zewnętrzna – to nie tylko aluminiowa roleta z wielką kasetą (zwaną też czasem puszką lub skrzynią), która robi nam egipskie ciemności w domu, powodując, że kwiaty umierają z braku światła, a psy zaczynają wyć do księżyca (z naszych doświadczeń wynika, że koty nie wyją, ale też dostają kota 😉). Nie tylko zwierzęta i rośliny źle reagują na brak światła. Rodzice małych dzieci kładąc je spać chcą mieć w ich sypialni możliwość całkowitego odcięcia się od światła, jednak gdy nasz skarb już zaśnie, nie chcemy siedzieć w ciemni fotograficznej. Chcemy normalnie funkcjonować, bez konieczności zapalania sztucznego światła. W weekendy zapraszając gości na obiad nie chcemy zamknąć się w puszce aby nie dopuścić do nagrzania się jadalni lub salonu.
 
Rolety zewnętrzne weszły na nowy poziom. Po dużej metamorfozie stały się delikatnymi roletkami, które z wdziękiem zasłaniają Twoje okna, dając Ci przyjemny chłód jednocześnie wpuszczając lekko rozproszone światło. Zgrabne kasety wkomponują się w bryłę budynku, nie zaburzając jego stylistyki. Odporna na warunki atmosferyczne tkanina zatrzymuje do 93%, oraz przepuszcza jedynie 2% szkodliwego promieniowania UV, dając jednocześnie światło, przy którym możemy normalnie funkcjonować. Rolety screen chronią nas przed upałem, jednocześnie otwierając widok na świat i dając przestrzeń, której potrzebujemy!
 
Możliwość zastosowania prowadzenia bocznego w postaci żyłek, standardowych prowadnic, lub prowadnic z zamkiem ZIP powoduje, że rolety screen możemy zamontować niemalże wszędzie. Zamek ZIP zapewnia dodatkowo szczelność i funkcję moskitiery. Możliwość wyboru sterowania, pomiędzy ręcznym, elektrycznym, lub solarnym pozwala na dopasowanie rolet do naszych potrzeb.
 
Chcesz wycenić swoje nowe rolety screen?
Zapraszamy do kontaktu!
 
 
rolety screen
rolety screen zip