Produkty zewnętrzne

PERGOLE

Wykańczając taras szukasz rozwiązań, dzięki którym stanie się on przedłużeniem Twojego salonu. Spokojnym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu. Miejscem zabawy dla dzieci. Miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Nie chcesz, żeby palące słońce bądź deszcz zamknęły Cię w domu. Dlatego właśnie pergola tarasowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dzięki pergoli wykonanej z najwyższej jakości komponentów będziesz mógł korzystać z tarasu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Wodoodporna tkanina chroni zarówno przed upalnym, słońcem zapewniając przyjemny cień i chłód, jak i przed opadami deszczu. Dzięki zamontowaniu rolet bocznych zyskujesz dodatkową osłonę przeciwwiatrową. Dodatkowa możliwość zamontowania oświetlenia LED oraz promienników ciepła powoduje, że możesz spędzać na tarasie długie godziny. 

Co wyróżnia nasze pergole?  Mogą mieć aż 9m szerokości i do 7m wysięgu, co pozwala na osłonięcie 63m2 tarasu. Sterowanie za pomocą pilota  jest wygodne i intuicyjne. Możliwość zamontowania oświetlenia LED na poprzeczkach pozwala na równomierne oświetlenie tarasu. W pergolach, które oferujemy zastosowany jest innowacyjny system odpływu wody w nodze, oraz daszek chroniący złożone poszycie przed zalegającym śniegiem.