Produkty wewnętrzne

FIRANY i ZASŁONY

Firany i zasłony to element dekoracji okien, który nadaje wnętrzu ostatecznego charakteru! Dzięki firanom oraz zasłonom nasze wnętrze może stać się nowoczesne bądź stylowe. Możemy je ożywić niesamowitymi wzorami, lub wyciszyć stonowaną tkaniną. Zasłony mogą być lekkim, niemalże niewidocznym akcentem, lub mocnym akcentem, skupiającym na sobie uwagę. Dzięki zasłonom możemy stworzyć dowolny klimat. Prowansalski? Skandynawski? Glamour? Bez najmniejszego problemu!

Setki tkanin, jakie posiadamy w naszej ofercie, pozwalają na tworzenie cudownych połączeń, dopasowanych do każdego wnętrza! Różne sploty i struktury, dodatki mieniącej się przędzy, bawełna, len, jedwab. To wszystko powoduje, że szyte przez nas dekoracje okienne są niepowtarzalne i wyjątkowe!

Jak wygląda u nas wybór firan i zasłon? Są dwie drogi:

  • Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy preferencje dotyczące głównie kolorystyki, rodzaju tkaniny, stopnia przepuszczania światła. Z wybranymi przez nas tkaninami jedziemy do klienta na pomiar, aby we wnętrzu ostatecznie dobrać tkaninę.
  • Zapraszamy klienta do naszego salonu, aby na miejscu wybrał tkaniny, z którymi przyjedziemy na pomiar.

Dlaczego pomiar jest taki ważny? Ponieważ wszystkie dekoracje szyjemy na wymiar, ponosimy odpowiedzialność za ich prawidłowe wykonanie. Na miejscu jesteśmy w stanie zaplanować rodzaj montażu karniszy, zdjąć odpowiednie wymiary oraz pomóc w doborze tkanin, tak, aby spełniały oczekiwania inwestora.