Produkty zewnętrzne

ROLETY Z FUNKCJĄ ŻALUZJI

Rolety fasadowe z funkcją żaluzji to więcej niż tradycyjne rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe czy żaluzje fasadowe. To połączenie cech tych wszystkich produktów w jednym funkcjonalnym, a zarazem eleganckim systemie.

Nasza firma oferuje wyłącznie najlepsze na rynku zewnętrzne rolety okienne, które wyróżniają się przede wszystkim, innowacyjnością zastosowaniem nowoczesnych systemów zabezpieczających oraz solidną konstrukcją. 60 lat doświadczenia BUBENDORFF gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną aż 7‑letnią gwarancją na wszystkie części. 

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji – zalety:

Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego działają na podobnych zasadach co zewnętrzne żaluzje fasadowe. Po całkowitym opuszczeniu pancerza rolety, mamy możliwość uchylenia o drugiej lameli. Dzięki temu doświetlamy pomieszczenia, w których przebywamy w ciągu dnia, jednocześnie zapewniając sobie ochronę przed nagrzewaniem latem. 

Oferowane przez nas rolety z ruchomymi lamelami wypełnione są pianką poliuretanową, dzięki czemu są rozwiązaniem energooszczędnym. Dzięki temu są skuteczną barierą termoizolacyjną, umożliwiającą redukcję kosztów ogrzewania zimą. Latem natomiast ograniczają konieczność korzystania z wentylatorów oraz klimatyzacji, również przyczyniając się do obniżenia kosztów energii elektrycznej. 

W przeciwieństwie do żaluzji fasadowych, rolety z funkcją żaluzji w pozycji otwartej, czyli z uchylonymi lamelami posiadają specjalną blokadę, zabezpieczającą przed podważeniem żaluzji. Nie są to zatem rolety antywłamaniowe, jednak mimo wszystko stanowią dla potencjalnego intruza kolejną barierę do pokonania, przed wtargnięciem do naszego domu lub mieszkania. 

Rolety zewnętrzne z ruchomymi lamelami – opcje zasilania i sterowania roletami.

Rolety zewnętrzne Bubendorff występują jedynie w opcji sterowania elektrycznego, jednak mamy do wyboru trzy rodzaje silników. Pierwszy to klasyczny silnik przewodowy, który podłączamy do istniejącej instalacji elektrycznej. Drugim silnikiem jest hybrydowy silnik radiowy, który dzięki dodatkowej baterii magazynuje część energii. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możemy korzystać z rolet nawet w przypadku braku zasilania! Trzeci, najbardziej innowacyjny silnik, to silnik zasilany energią słoneczną! Tzw. silnik solarny wyposażony jest w panel fotowoltaiczny oraz baterię, magazynującą pozyskaną z ogniw fotowoltaicznych energię.

Roletami sterujemy za pomocą dedykowanego pilota jednokanałowego, pilota zbiorczego, bądź za pomocą aplikacji. Możemy też również zintegrować nasze rolety z dowolny, systemem „inteligentnego domu”. 

Rolety zewnętrzne Bubendorff – opcje montażu.

Rolety z ruchomymi lamelami mogą być zainstalowane klasycznie do okna bądź elewacji lub w opcji podtynkowej, z zabudowaną kasetą. W przypadku rolet solarnych w opcji podtynkowej musimy pamiętać o tym, żeby przygotować miejsce montażu panelu fotowoltaicznego, który będzie wypuszczony z kasety na kablu.

Zamów rolety solarne z ruchomymi lamelami:

696 858 660

sunsetrolety.marki@gmail.com