Produkty wewnętrzne

PLISY

Plisy to jedna z najciekawszych osłon okiennych. Plisowana, harmonijkowo złożona tkanina poliestrowa jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia. Brak wystających elementów pozwala na maksymalne otwarcie okna lub drzwi balkonowych. Plisę możemy ustawić na dowolnej wysokości, zasłaniając wybrany fragment okna. Plisy są niesamowitym produktem, który możemy dopasować do niemalże każdego okna – trójkątnego, trapezowego, półokrągłego. Idealnie nadają się również do zasłaniania okien dachowych oraz świetlików.

Plisy możemy obsługiwać:

  • ręcznie, za pomocą uchwytu, przyczepionego do profili,
  • za pomocą specjalnej przedłużki
  • za pomocą sznurka lub sznurków
  • elektrycznie.

Sterowanie elektryczne jest to fantastyczne rozwiązanie na zasłonięcie okien z ciężkim dostępem, dużych, wysoko położonych świetlików, wysoko zamontowanych okien dachowych. Przy temacie silników należy również wspomnieć o dwóch opcjach sterowania:

  • tradycyjny silnik zasilany sieciowo, z możliwością sterowania przewodowego lub radiowego,
  • silnik bateryjny, który nie wymaga podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania, a ładowany jest za pomocą dołączonej ładowarki.

Oczywiście w przypadku niektórych okien lepiej sprawdzi się doprowadzenie zasilania niż ładowanie silnika, jednak każdy przypadek rozpatrujemy z klientem indywidualnie!

Maksymalny wymiar plisy jaką możemy wykonać wynosi 300 x 260 cm. Jednak w zależności od wybranego modelu zmieniają się również wartości graniczne.

696 858 690

sunsetrolety.marki@gmail.com